Akilli Dekor

Akilli Dekor

Akilli Dekor

Home Office KOLEKSİYONU

Multimo Home Office koleksiyonunun da yer alan duvar yatakları, sınırlı bir alanda ev ve ofis yaşamını bir araya getirmesi gereken çalışanlara yardımcı olmak için tasarladık. Maksimum işlevsellik ve kullanım kolaylığı sunan Multimo Home Office ürünleri sayesinde sizi evlerinizi tamamen size özel, estetik ve tam fonksiyonel bir ofise dönüştürebilirsiniz. Kaliteli malzemesi ve renk seçenekleri ile Multimo Home Office koleksiyonu duvar yatakları, ihtiyacınız olan ofise evlerinizin yuva sıcaklığını korurken sahip olmanızı sağlayacak.

IKON BUNK FONKSİYONEL RANZA

Tek duvarda 2-3 metrelik bir alanda 3 kişinin yatabileceği bir adet sabit üst ranza, bir adet hareketli alt ranza yatağı ve tamamen gizli ihtiyaç duymadığınız anlarda ortalarda görünmeyen bir yavru yatak Icon Bunk’ta

Çok çocuklu ailelerin sorunlarından bir tanesi de ranza modelleri incelerken çocuklarının hem daha konforlu ve rahat bir uyku alanına, hem gün içerisinde derslerine rahatça çalışabilecekleri bir çalışma masasına, hem de kıyafet, kitap gibi eşyalarını depolayacakları bir depolama alanına bir arada ihtiyaç duymaları oluyor.

AKILLI MOBİLYA DÜNYASI

AMPANYA ve YENİLİKLERDEN HABER ALMAK İSTER MİSİN?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Shopping cart