Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüze göz atın!
Hala sorularınız var, bize yazın!

Genel Sorular

Yataklarımız, 1. sınıf MDF’den yapılmıştır ve 2.8mm kalınlığa sahiptir. Bu, sektör ortalamasının üzerinde bir kalınlıktır, dolayısıyla sağlamlık konusunda yüksek bir standart sunar. Ayrıca, yataklarımızdaki mekanizma yaylı bir sistemdir ve bu sistem 400 kg’a kadar ağırlık taşıyabilecek şekilde test edilmiştir. Bu özellikler, ürünlerimizin sağlamlığını ve dayanıklılığını artırmaktadır.

Ürün yelpazemiz 5 farklı yatak modeli, 2 adet kanepe, 1 adet puf ve 10 adet tamamlayıcı ürün içermektedir. Yataklarımızdan 2’si dikey açılır, 2’si yatay açılır ve 1’i ranza modelidir. Müşterilerimiz, istedikleri yatakları diğer tamamlayıcı ürünlerle istedikleri gibi kombinleyebilir. Her yatak modelimiz, diğer tüm ürünlerle uyumludur, böylece sizin için en uygun ve fonksiyonel çözümü yaratma konusunda tam esneklik sağlar.

Yataklarımızdaki mekanizma ,  yaylı bir sistemdir ve 400kg’ye kadar ağırlık taşıyabilir.

Yataklarımızın mekanizması 10 yıl garanti altındadır ve yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretildiği için uzun yıllar boyunca kullanılabileceği tasarlanmıştır.

Yataklarımız minifix sistem ile üretilmiştir ve kurulumu oldukça basittir. Bu, müşterinin kendi başına montaj yapabilmesini sağlar.Ayrıca dilerseniz kurulum konusunda da uzman ekibimiz gelip yatağınızı kurabilir.

Yataklarımızın çerçevesi 1. sınıf MDF’den yapılmıştır, kesinlikle sunta malzeme kullanılmaz. Metal aksamında ise çizilmeyen epoksi boya kullanılmıştır.

Evet, yataklarımız yastık ve yorgan ile birlikte katlanabilir.Ayrıca yastığı ve yorganı her seferinde kaldırmanıza gerek kalmaz.

Evet, tüm yataklarımızda çocuk kilidi bulunmaktadır ve Avrupa standartlarına uygundur.

Teslimat ve Kurulum

Ürünlerimizin teslim süresi ortalama 2-4 iş günüdür.

İstanbul içindeyseniz, ürününüzü ücretsiz olarak teslim ediyor ve montajını yapıyoruz. İstanbul dışında iseniz, ürünü ambar ile gönderiyoruz.Yine montaj konusunda size destek oluyoruz.

Evet.Tüm türkiye’ye ürün gönderimi yapıyoruz.

İstanbul içi teslimat ve montaj ücretsizdir. İstanbul dışı teslimatlar için ise ücret mesafeye bağlıdır, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yataklarımızın montajını kendiniz de yapabilirsiniz. Montaj talimatları ve kurulum videosu gönderiyoruz. Bununla birlikte, profesyonel yardım da alabilirsiniz.

Ürünü monte etmekte zorlanırsanız, teknik ekibimiz size her konuda yardımcı olacaktır, merak etmeyin.