Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüze göz atın!
Hala sorularınız var, bize yazın!

Genel Sorular

Akıllı Dekor, Murphy yatak ve dolabınız MDF’nin üretimi için en kaliteli ürünleri kullanır. Akıllı Dekor, tüm mekan sorunlarınız için ihtiyaçlarınıza göre en geniş çözüm yelpazesini sunar.

Dikey veya yatay formatlarda tek veya çift kişilik yataklar sunuyoruz.

Malzeme tarafı : MDF malzeme kullanıyoruz, rafine ama dayanıklı, modern ve güzel bir kaplamaya sahip.
Yan modeller : Geniş renk, dolap ve yatak seçenekleriyle yüzlerce olası kombinasyon.

Emirler

Kargo takibi ile siparişinizin güncel kargo durumunu görüntüleyebilirsiniz. E-posta ile aldığınız gönderi bildiriminde gönderi takibinin bağlantısını bulacaksınız. Başka sorularınız varsa veya durum değişmediyse, lütfen doğrulayabilmemiz için bize bir istek gönderin.

Siparişle birlikte tercih ettiğiniz bir tarihi belirtebilirsiniz ancak bu tarihin karşılanacağını garanti edemeyiz. Ancak bu tarih, beklenen teslimat sürelerinden (6 ila 8 hafta) daha erken bir tarih ise kullanılabilir. Murphy yatakları taşıyıcı tarafından teslim edilir. Bir teslimat tarihi önermek için sizinle doğrudan e-posta veya telefon yoluyla iletişime geçecektir.

Teslimat sırasında kurulum gibi aksesuarlar veya hizmetler gibi öğeler eklemek mümkündür.

Teslimat ve Kurulum

Siparişiniz verildikten sonra, üretim ve teslimat için 4 ila 8 hafta arası bir süre gereklidir.

Ücretli ve duruma göre (ev, apartman, zemin kat, kat, asansörlü veya asansörsüz vb.) değişen kurulum, siparişinizi size teslim eden uzman ekiplerimiz tarafından yapılabilir. Nihai fiyat için bize ulaşın